Styczeń 18, 2017 | Trening

EWA CHODAKOWSKA DAY – DZIEŃ SPORTOWYCH ATRAKCJI W TONEZONE

Znacie już treningi Total Fitness by Ewa Chodakowska, które na początku roku wprowadziliśmy do grafiku zajęć w Tonezone? Jeśli nie, to 20 stycznia macie szansę nadrobić zaległości! Nasi Trenerzy specjalnie dla Was poprowadzą otwarte zajęcia w oparciu o autorski program Ewy, który skutecznie zmotywował i wyrzeźbił ciało niejednej Polki. Wieczorem, o godzinie 19, Ewa osobiście pojawi się w Tonezone, aby podpisywać najnowszą odsłonę swojej unikatowej płyty „Skalpel”. Zobaczcie, jakie inne atrakcje czekają na Was w trakcie naszego Dnia Otwartego. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa. Chętni muszą zarejestrować się na: bit.ly/Ewaday. Oddzwonimy i potwierdzimy obecność. Liczba miejsc ograniczona.

10:00–14:45 Maraton Total Fitness

Potrzebujecie solidnego zastrzyku energii na cały dzień? Koniecznie weźcie udział w otwartych treningach Total Fitness by Ewa Chodakowska, które poprowadzą nasze supertrenerki – Daria i Paula. Total Fitness to 45-minutowy trening obwodowy, na który składają się ćwiczenia o różnej intensywności, dzięki którym możecie poprawić swoją kondycję fizyczną, siłę, szybkość, wytrzymałość i motorykę. Wpadajcie o 10:00, 12:00 lub 14:00

16:00–16:50 Dziewczyny, do boju!

Może po pierwszych zajęciach nie staniecie się od razu wojowniczkami, ale na pewno będziecie się świetnie bawić i – co ważniejsze – poznacie kilka chwytów, które mogą Wam się przydać w trudnych sytuacjach. Bartek Oćwieja, nasz instruktor Fight Club, zaprasza wszystkie Panie na specjalne zajęcia z samoobrony. Dziewczyny, do boju!

17:00–17:30 Czy wystarczy ćwiczyć tylko ciało?

Oddech po zajęciach z samoobrony znajdziecie podczas warsztatu z Darią Kuzą, która odpowie Wam na pytanie, czy wystarczy ćwiczyć tylko ciało. Brzmi ciekawie? Wpadajcie na spotkanie z Darią.

17:45–18:30 Boot Camp Extra

Nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy lubią się solidnie zmęczyć. Marcin Samborski, w rytm muzyki granej na żywo przez DJ NOZa, wyciśnie z Was siódme poty. W ruch pójdą bieżnie, stepy, hantle i ketle. Uwaga, uwaga, w trakcie Boot Camp Extra czeka na Was konkurs z nagrodami. Nie możecie tego przegapić!

18:45–19:00 Rozwiązanie konkursów

Jeśli nie wzięliście jeszcze udziału w naszej zabawie selfie, to łapcie za telefony, szukajcie w Tonezone lub Galerii Metropolia podobizny Ewy Chodakowskiej, zróbcie super fotę i wrzucajcie na nasz profil FB. W piątek o godzinie 18.45 rozstrzygniemy konkurs i wręczymy nagrody. Do dzieła!

19:00–20:00 Meet & Greet z Ewą Chodakowską

Moment, na który większość z Was czeka już z niecierpliwością. Punktualnie o 19.00 w Tonezone pojawi się Ewa Chodakowska, która odpowie na Wasze pytania, a także będzie podpisywać najnowszą odsłonę swojej kultowej płyty „Skalpel”. Dla Was i dla Ewy mamy w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek!

20:05–20:20 Tonezone Tour

Jesteście ciekawi, jak wygląda pierwszy w Polsce fitness multiplex? O 20:05 zapraszamy Was na krótką wycieczkę po Tonezone, w trakcie której odpowiemy na Wasze wszystkie pytania dotyczące treningów, oferty, promocji etc. Zapraszamy!

20:15–21:00 We love Fit Lovers

Jeśli Wy też kochacie duet Fit Lovers, to nie możecie przegapić treningu w parach, który przygotowali dla Was Pamela i Mateusz. Będzie też czas na wspólne fotki i autografy.

DODATKOWO

Zapraszamy na konsultacje w sprawie diety i makijażu z Wiktorią Poliszuk i Mają Lewandowską. Dziewczyny chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiktoria, która jest specem od makijażu będzie z nami od 16:00 do 18:30, natomiast Maja, dietetyk, od 18:00 do 21:00.

Czekamy na Was! 

 

Odbierz zaproszenie