Tonezone fitness multiplex
Marzec 6, 2017 | Motywacja

TONEZONE FITNESS MULTIPLEX – WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE KLUBÓW FITNESS

Kiedy nieco ponad pół roku temu znalazłam w Internecie ofertę pracy dotyczącą zarządzania fitness multiplexem, dłuższy moment zastanawiałam się, co ta nazwa oznacza. Jedno było dla mnie jasne, to miejsce musiało być inne, to miejsce musiało być wyjątkowe. Rozmowa kwalifikacyjna z Tonym Cowen’em, właścicielem Tonezone potwierdziła moje wcześniejsze przypuszczenia. Mój obecny szef podszedł do mnie ze szczerym uśmiechem na twarzy i energicznie uścisnął moją rękę. Od razu zrozumiałam, że czeka mnie tutaj zupełnie inne podejście do ludzi, biznesu i świata w ogóle. Był to najprzyjemniejszy i zarazem najbardziej edukujący proces rekrutacyjny w moim dotychczasowym życiu zawodowym.

Właściwie czemu o tym wspominam? Ponieważ Tony ma swoją własną wizję tego, co powinien oferować obiekt fitness, a jej efektem jest właśnie Tonezone fitness multiplex! Tonezone to miejsce wyjątkowe. Tonezone zmienia życie na lepsze. Tonezone integruje, buduje społeczność. Tonezone edukuje i pomaga.

Po pierwsze człowiek!

Już od samego progu wita Cię szeroki uśmiech zespołu recepcji, który właściwie każdego Klienta zna z imienia. To dla nas bardzo istotne. Stawiamy na bliskość i otwartość. Nie blokują Cię żadne bramki, kołowrotki, drzwi. Skanujesz kod, generowany z aplikacji – sekunda i już jesteś w środku. Dalej jest już tylko lepiej. W kawiarni zawsze znajdziesz grupkę roześmianych Klubowiczów z kubkami pysznej herbaty lub kawy z ekspresu, które serwowane są nieodpłatnie w cenie karnetu. W klubie zawsze obecny jest trener, który służy fachową pomocą, poradą żywieniową i treningową. W każdej chwili możesz skorzystać także ze specjalistycznego pomiaru wagą Tanita. Dzięki czemu dowiesz się, co dzieje się w Twoim organizmie, co można udoskonalić, a co już jest na dobrej drodze. Po wykonanym pomiarze trener dobierze Ci dostosowany do Twoich potrzeb plan treningowy oraz wskaże, w jaki sposób odżywiać się poprawnie, by wzmocnić efekty pracy.

W grupie siła

Nasz klub to ludzie. Wspaniali Klienci oraz wyjątkowi pracownicy. W Tonezone rozumiemy, że pierwsze kroki na drodze do zmiany stylu życia i myślenia nie są łatwe, dlatego chcemy Ci w tym jak najbardziej pomóc. Wyznajemy zasadę ,,zróbmy to razem”! W grafiku znajdziesz szereg zajęć z różnorodnych dziedzin sportu i zdrowia, a wszystkie przygotowane w oparciu o założenia treningu personalnego w grupie.

Na czym to polega?

Po pierwsze! Ilość osób na zajęciach zawsze jest dokładnie przemyślana pod kątem rozmiaru sali, rodzaju zajęć. Zajęcia zaprojektowane są tak, by trener miał możliwość indywidualnej obserwacji każdego z ćwiczących, a w konsekwencji udzielenia porad lub korygowania sposobu wykonywania ćwiczenia.

Po drugie! Trener motywuje grupę jako całość, a także Ciebie, jako wojownika, który właśnie idzie po zwycięstwo! Zdrowie i forma są Twoim trofeum.

Po trzecie! Grupa motywuje Ciebie, Ty motywujesz grupę. Razem jesteście silniejsi, a przecież każdy z was pokonuje dokładnie tę samą drogę.

Nie można zapominać również o kwestii finansowej: w Tonezone wszystkie zajęcia są w cenie karnetu. Efekt treningu personalnego, a cena? Cóż, naprawdę zachęcająca.

Ale to nie wszystko! W Tonezone znajdziesz także doskonale wyposażoną siłownię. Mało tego! Wcale nie musisz ćwiczyć samodzielnie. Tutaj też odbywają się zajęcia grupowe, takie jak na przykład HIIT (High Intensity Interval Training), trening obwodowy czy boks.

Jeśli jednak wolisz ćwiczyć samodzielnie, a potrzebujesz jedynie porady i wsparcia, popołudniami na sali znajdziesz doświadczonego trenera dyżurnego, który doradzi w kwestii doboru sprzętu, ciężaru lub sposobu wykonywania ćwiczeń.

A po treningu zasłużony relaks!

Poza świeżą kawą, zapraszamy do strefy relaksu. Profesjonalne fotele masujące, leżaki, przepastna sauna parowa z dodatkiem relaksujących olejków eterycznych. Wejście do tej części klubu prowadzi bezpośrednio z szatni damskiej i męskiej, co daje dodatkowy komfort korzystania i pozwala na pełną dyskrecję.

Jeszcze jakieś wątpliwości?

Dodatkową ,,perełką” Tonezone jest program pełnej metamorfozy – 90 DAYS TO NEW YOU.

Obiecujemy Ci, że jesteś w stanie przejść SPEKTAKULARNĄ metamorfozę, wykorzystując minimum Twojego cennego czasu.

Obiecujemy Ci wsparcie doświadczonego trenera i mentora, który będzie Ci towarzyszył przez te 90 dni. Uzyskasz pełne wsparcie w zakresie diety i planów treningowych. Każdy Klubowicz może przystąpić do programu za niewielką opłatą.

Przyjdź do Tonezone i zmień swoje  życie. Zróbmy to razem!

Odbierz zaproszenie