Grudzień 28, 2016 | Motywacja

NOWY ROK – CZAS NA ZMIANY!

Wielkimi krokami zbliża się rok 2017. Czas na zmiany! Na pewno masz w głowie listę rzeczy, które chciałabyś w końcu zrealizować. A może dopiero zaczynasz układać plan działania na najbliższy rok. Obowiązki zawodowe, zobowiązania wobec najbliższych oraz… Stop! Zatrzymaj się i zastanów, jak będziesz wyglądała za kilka lat. Twój obecny sposób życia ma ogromny wpływ na późniejszą sprawność fizyczną oraz zdrowie. Pomyśl i zadbaj o siebie! Ten rok musi należeć do CIEBIE!

Szczęście to stan umysłu

Pełne wyzwań życie zawodowe, pieniądze… To prawda, że dają satysfakcję, ale nie zapewnisz sobie nimi długotrwałego szczęścia. Musisz poszukać go w sobie! Nie osiągniesz pełni zadowolenia, dopóki nie zajrzysz w głąb swoich myśli i potrzeb. Z pewnością jest coś, o czym od dawna marzysz, ale zawsze pojawiały się jakieś przeszkody i wymówki. Zrealizuj to tu i teraz! To jest Twój czas, a Twoim największym priorytetem jesteś TY! Doceń to, co już masz. Nie musisz być najlepsza we wszystkim, ale musisz być dla siebie najważniejsza. Uśmiechnij się teraz! Pokaż całemu światu, że potrafisz być szczęśliwa. Czas na zmiany!

Od czego zacząć?

Pragniesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Małe, ale konsekwentne kroki doprowadzą Cię prosto do Twojego celu. Na początek uporządkuj swoje otoczenie. Wprowadź ład w swojej kuchni. Pozbądź się „śmieciowego jedzenia” i przestań sięgać po nie w trakcie zakupów. Nie czyń ze swojego żołądka śmietnika. Zwracaj uwagę na jakość produktów, które lądują na Twoim talerzu. Od czasu do czasu możesz pozwolić sobie na niewielki grzeszek kulinarny, ale niech będzie on dla Ciebie jedynie okazjonalnym wyjątkiem. I pamiętaj, że każdy organizm jest inny, a to że mamy odmienne potrzeby, jest zupełnie naturalne. Nie wiesz, jakie produkty wprowadzić do swojej diety? Zwróć się o poradę do trenerów Tonezone. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Szanuj swoje ciało i zdrowie! I przestań żyć według zasady, że liczy się tylko dzisiaj – liczysz się Ty.

Postrzeganie siebie

Czy zdawałaś sobie sprawę z tego, że trening to idealne narzędzie do zbudowania siły psychicznej? Ćwicząc, nie tylko rzeźbisz swoje ciało, lecz także kształtujesz swoją psychikę. Stajesz się coraz silniejszą osobą, a codzienne problemy nie są w stanie Cię osłabić i pokonać. Wiesz, że jesteś niepowtarzalna? Próżno szukać drugiej takiej samej osoby – o identycznym wyglądzie, charakterze czy upodobaniach. Skończ z porównywaniem się! Znajoma, siostra, przyjaciółka, szefowa, sprzedawczyni w sklepie czy pani z telewizji – nie staraj się być jak one. Bądź za to najlepszą wersją siebie! Musisz wiedzieć, że porównywanie swojej figury z koleżanką jest bezsensowne. Ważąc tyle samo, możecie mieć różne typy sylwetek, odmienną zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz zupełnie różne parametry: wzrost, rodzaj kości, rozstaw bioder. Nie komplikuj wszystkiego na siłę. Skup się na swoich pozytywnych stronach i zacznij je eksponować (oczy, włosy, nogi, ramiona czy pośladki), znajdź pasje, które sprawiają Ci radość, wyciągaj wnioski ze swoich porażek (również tych treningowych), postaw na relaks, zacznij się doceniać, a przede wszystkim – żyj!

90 Days to New You

Stawiasz pierwsze kroki w drodze do wyznaczonego celu, a może dopiero jesteś na etapie podejmowania decyzji o zmianie stylu życia? W Twojej głowie przewija się milion wymówek i tyle samo wątpliwości? To, czy je pokonasz, zależy tylko od Ciebie! Pamiętaj, że nic nie tracisz, a możesz zyskać wiele – nowy wygląd, lepsze samopoczucie, wyższą samoocenę i zdrowie. Nie musisz już dłużej marzyć o trwałej przemianie – w Tonezone już wkrótce rusza projekt  ”90 Days to New You”. Czyż to nie świetna okazja do zmiany? Porzuć wszelkie obawy! Gwarantujemy całkowite wsparcie na każdym z etapów Twojej metamorfozy oraz pewny sukces. Otrzymasz spersonalizowaną dietę, dostosowany plan treningowy oraz nieocenioną motywację grupy. Cały team Tonezone jest do Twojej dyspozycji. Nie buduj swojej wartości na pochlebstwach innych, lecz na swoich osiągnięciach. Nie czekaj aż Cię ktoś uszczęśliwi, zadbaj o siebie sama! Podejmij wyzwanie i spraw, że rok 2017 stanie się dla Ciebie wyjątkowy. Przyłącz się do rzeszy osób dbających o jakość swojego życia. Powiedz: ja też chcę, mogę, uda mi się! To Twój czas na zmiany! Podejmij wyzwanie ”90 Days to New You”! Czekamy właśnie na Ciebie!

Odbierz zaproszenie