Maj 27, 2017 | Motywacja

NIESAMOWITA METAMORFOZA GRAŻYNY Z PROGRAMU TONEZONE 90 DAYS TO NEW YOU

Grażyna, przed udziałem w programie 90 Days to New You była osobą, która nie miała zbyt wiele wspólnego ze sportem. Nie stosowała racjonalnej i zbilansowanej diety, za to często sięgała po gotowe dania i wysoko przetworzoną żywność. Jej jedyną aktywnością fizyczną w ciągu dnia był krótki spacer do pracy. Efektem takiego stylu życia było nieustannie męczące ją uczucie senności, ospałości i ciągłego zmęczenia.

Decyzja o dołączeniu do programu metamorfozy była idealnym punktem startowym w drodze do zmiany myślenia i wypracowania dobrych nawyków. Wspólnie obrany cel treningowy i osiągnięcie wymarzonej sylwetki wymagały jedynie zrealizowania.

Plan treningowy opierał się na sztywno określonych zasadach programu 90 Days to New You, następnie stopniowo uzupełniany był o treningi indywidualne, treningi funkcjonalne z harmonogramu zajęć Tonezone, a także treningi indywidualne odbywające się poza siłownią, np. rower, basen. Kluczem do sukcesu w procesie metamorfozy okazała się również odpowiednio zbilansowana dieta, która skomponowana została z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania Grażyny na składniki odżywcze – mając na uwadze jej aktywność fizyczną, predyspozycje żywieniowe, upodobania kulinarne oraz potrzeby wynikające z rozpoczętej drogi treningowej.

Z całym planem dnia, wskazówkami żywieniowymi i treningami ruszyliśmy wspólnie z Grażyną po wymarzoną sylwetkę. Wszystko wydawało się dokładnie zaplanowane i proste. Określony plan działania, jasne zasady. Mimo początkowych ustaleń nie do końca było tak jak zaplanowaliśmy…

Gdzieś między tym wszystkim Grażyna się zagubiła. Straciła całą motywację, którą tryskała na początku. Przestała chodzić na treningi – chyba po prostu nie do końca w siebie wierzyła. Aż w pewnym momencie całkowicie się poddała. I wtedy nastąpiła cisza w rozwoju. Spędziliśmy dużo czasu rozmawiając o tym, dlaczego nie powinna się poddawać. Mocno się przed tym broniła, ale udało się! Wróciła i ruszyliśmy z planem dalej.

Po upływie 90 dni wspólnej walki o jej wymarzoną sylwetkę osiągnęliśmy wiele:

  • wpisanie aktywności fizycznej (treningowej) w plan dnia/tygodnia,
  • zdobycie wiedzy w zakresie odpowiedniego odżywiania, doboru składników żywieniowych, racjonalnego komponowania posiłków oraz ich selekcjonowanie,
  • wyparcie negatywnego samopoczucia fizycznego oraz psychicznego,
  • znacząca poprawa możliwości siłowych, wydolnościowych oraz funkcjonalnych,
  • redukcja 4 kilogramów tkanki tłuszczowej, przybranie 2 kilogramów masy mięśniowej,
  • znacząca poprawa sylwetki!

Coś niesamowitego!

Pamiętajcie, że mimo wielu przeszkód, aby osiągnąć cel trzeba walczyć z własnym ,,ja”. Grażynie się to udało! Jesteśmy z niej dumni! Wspólnie z Grażyną trzymamy teraz kciuki za Twój sukces!

Odbierz zaproszenie