FAQ

 1. W jaki sposób mogę odwołać swoją obecność na treningach?

  Rezerwację treningu możesz odwołać na dwa sposoby: kontaktując się z recepcją Tonezone – osobiście, telefonicznie lub za pomocą LiveChat, a także poprzez aplikację Tonezone Health & Fitness. Pamiętaj, że odwołać swoją obecność na zajęciach możesz najpóźniej na 12 godzin przed ich rozpoczęciem. Po upływie tego czasu odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.

 2. Co zrobić, kiedy nie mogę zalogować się na swoje konto w aplikacji?

  Prawdopodobnie musimy zmienić Twoje dane do logowania w naszym systemie. Skontaktuj się z recepcją Tonezone – na pewno rozwiążemy ten problem!

 3. Czy honorujecie karty sportowe typu MultiSport, BeActive?

  Nie, i nie zamierzamy nawiązywać współpracy z żadnym z operatorów kart sportowych. Zajęcia w Tonezone fitness multiplex prowadzone są w oparciu o unikatowy koncept treningu personalnego w grupie – to wyjątkowa wartość, której nie dostaniesz nigdzie indziej. Jako Klubowicz zyskujesz nie tylko dostęp do najszerszej oferty treningowej w Europie – bez limitu zajęć i liczby wejść, lecz także możliwość nieograniczonego korzystania ze części SPA oraz strefy relaksu, gdzie kawa wliczona jest w cenę członkostwa! Chcesz dołączyć do Tonezone? O aktualną ofertę zapytaj naszych konsultantów lub sprawdź tutaj: http://www.tonezone.eu/ceny-czlonkostw/

 4. Czy posiadacie zniżki dla studentów/seniorów?

  W Tonezone fitness multiplex obowiązuje jedna oferta cenowa dostępna dla wszystkich – bez względu na wiek czy status.

 5. W jakich godzinach otwarty jest kącik dla dzieci i niemowląt?

  Strefa Kids Play otwarta jest codziennie w godzinach: 8:45–13:15 i 15:45–20:00. W tym czasie wykwalifikowana animator może bezpłatnie zająć się Twoją pociechą.

 6. Czy w strefie Kids Play mogę zostawić niemowlę?

  Jak najbardziej! Zajmujemy się dziećmi w każdym wieku, nawet tymi kilkudniowymi.

 7. Czy mogę zostawić swoje rzeczy w szafce w szatni Tonezone na stałe lub na kilka dni?

  Szafki otwierają się automatycznie o godzinie 23:59, dlatego nie ma możliwości pozostawienia w nich swoich rzeczy na dłuższy czas. Takie działanie podyktowane jest również proporcją ilości Klientów do ilości szafek.

 8. W jakich godzinach czynna jest sauna?

  Sauna jest czynna od momentu otwarcia Tonezone fitness multiplex aż do zamknięcia, czyli w dni powszednie w godzinach 6:30–22:00, w soboty: 8:00–21:00, w niedzielę:8:00–20:00.

 9. Czy istnieje możliwość uzyskania faktury?

  Jak najbardziej! Wystarczy, że zgłosisz się na recepcję w celu pozostawienia danych niezbędnych do wystawienia faktury.

 10. W jakich godzinach otwarty jest Tonezone fitness multiplex?

  Tonezone fitness multiplex otwarty jest codziennie! Zapraszamy w godzinach: poniedziałek – piątek: 6:30–22:00; sobota: 8:00–21:00; niedziela: 8:00–20:00.

 11. Czy mogę wypróbować Tonezone przed wykupieniem członkostwa?

  Chcesz się przekonać, czy Tonezone fitness multiplex jest dostosowany do Twoich potrzeb? Skorzystaj z opcji pierwszego bezpłatnego wejścia. Odwiedź nas o dowolnej porze i spędź w Tonezone cały dzień. Weź udział w treningach, poćwicz na siłowni, zrelaksuj się w saunie lub na fotelu do masażu. Możesz skorzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez Tonezone, łącznie z darmową kawą!

 12. Czy korzystanie z Tonezone fitness multiplex jest równoznaczne z bezpłatnym parkingiem?

  Jeśli przyjdziesz do naszego klubu z biletem parkingowym, przysługują Ci dwie darmowe godziny parkingu w Galerii Metropolia (po zeskanowaniu biletu w recepcji). Po przekroczeniu przysługującego czasu opłata zostaje naliczona za cały okres parkowania.

 13. Czy trener mógłby poprowadzić ze mną trening personalny, rozpisać mi dietę?

  W Tonezone fitness multiplex zajęcia prowadzone są w oparciu o unikatowy koncept treningu personalnego w grupie. Trenerzy Tonezone starają się poznać każdego Klubowicza i wesprzeć go w dążeniu do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, dlatego zawsze możesz skorzystać z ich porad dotyczących poprawności wykonywania ćwiczeń oraz sposobu używania maszyn. Członkowie Tonezone mają możliwość również uczestnictwa w wewnętrznych seminariach na temat diety czy zdrowego stylu życia. Wykonujemy również profesjonalny pomiar na wadze Tanita – monitorując swoje zdrowie, ilość masy tłuszczowej i mięśni, szybko zobaczysz postępy!

 14. Czy na zajęcia obowiązują zapisy?

  Założeniem Tonezone fitness multiplex jest, aby każdy z Was czuł się komfortowo, dlatego na nasze treningi obowiązują zapisy. Rezerwacja uczestnictwa w zajęciach jest równocześnie gwarancją udziału w nich.

 15. Czy po wykupieniu członkostwa w Tonezone otrzymam dokument potwierdzający?

  Dołączyłeś już do Tonezone? Skorzystaj z dedykowanej na smartfona aplikacji Tonezone Health & Fitness. Zaloguj się, wpisując swój login oraz podając hasło otrzymane podczas rejestracji. Przy wejściu do Klubu wystarczy, że zeskanujesz wygenerowany kod kreskowy – nie potrzebujesz żadnej karty! Przez aplikację możesz też zapisywać się na zajęcia lub anulować rezerwację.

 16. Czy z Tonezone mogą korzystać osoby poniżej 18. roku życia?

  Jeśli masz ukończone 14 lat, za pisemną zgodą rodzica lub prawnego opiekuna możesz korzystać z Tonezone na takich samych prawach jak każdy inny Klubowicz.